zuš děti
ÚSPĚCHY ŽÁKŮ

Žáci školy se pravidelně účastní přehlídek a soutěží vyhlašovaných především MŠMT ČR, ale i jinými organizacemi. 

ŠKOLNÍ ROK 2018/2019


Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje
SZUŠ D-MUSIC Kroměříž, 25. 4. 2019
         
         Renáta NAKLÁDALOVÁ - 1. místo s postupem do ústředního kola (II. kat.)  
         Adam SOKOLÍNSKÝ - 2. místo (I. kat.)  
         Nikola DVOŘÁKOVÁ - 2. místo (III. kat.)  
         Natálie VOZNICOVÁ -2. místo  (III. kat.)  

         Všichni žáci jsou ze třídy p. uč. Š. Jablunkové



Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje
SZUŠ D-MUSIC Kroměříž, 3. 4. 2019
         
         Adam SOKOLÍNSKÝ - 1. místo s postupem (I. kat.)  
         Renáta NAKLÁDALOVÁ - 1. místo s postupem (II. kat.)  
         Nikola DVOŘÁKOVÁ - 1. místo s postupem (III. kat.)  
         Natálie VOZNICOVÁ - 1. místo s postupem (III. kat.)  
         
Anna KOSTRŮNKOVÁ - 2. místo (I. kat.) 

         Zvláštní cena za pedagogické vedení
 p. uč. Šárce JABLUNKOVÉ

Krajské kolo 
soutěže ZUŠ ve hře na akordeon včetně komorní hry
ZUŠ Uherský Brod, 27. 3. 2019 

         František VAJGL - 2. místo (sólo III. kategorie, vyučující Š. Jablunková)  
         
        AKORDEONOVÉ TRIO
         Kamila KLUČKOVÁ, Renáta NAKLÁDALOVÁ, František VAJGL
         - 1. místo 
(komorní hra I. kategorie, vyučující Š. Jablunková)  

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů žesťových
ZUŠ Uherské Hradiště, 21. 3. 2019 

         TRIO
         Jan VALENTA, Anežka ŠUŠLÍKOVÁ, Michal BINEK
         - 2. místo 
(III.e kategorie, vyučující N. Svačina)  

 

Okresní kolo 
soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou zobcových fléten
ZUŠ Kroměříž, 20. 2. 2019 

       
  DUO
         Kryštof SVAČINA, Marie PAPEŽOVÁ - 3. místo 
         (I. kategorie, vyučující N. Svačina)  
 
Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů žesťových
ZUŠ Hulín, 19. 2. 2019 

         TRIO
         Jan VALENTA, Anežka ŠUŠLÍKOVÁ, Michal BINEK
         - 1. místo s postupem do krajského kola 
(III.e kategorie, vyučující N. Svačina)  

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Česko-slovenská výtvarná soutěž PUTOVÁNÍ DĚJINAMI S CYRILEM A METODĚJEM
Památník Velké Moravy, Staré Město, 21. 9. 2018 

         Jakub ROZSYPAL - 1. místo

  

46. ročník mezinárodní dětské výtvarné výstavy LIDICE 2018
Památník Lidice, červen 2018 

         Adam SOKOLÍNSKÝ, Lucie DUNDÁLKOVÁ - Čestné uznání

 

ZDOUNECKÁ VČELKA 2018 - výtvarná soutěž vyhlášená ZO Českého svazu včelařů Zdounky

         Eliška SUCHÁNKOVÁ - 1. místo
         Tadeáš PRCHAL - 2. místo
         Martina ZRNO - 3. místo

  


Krajské kolo 
soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje žesťové
ZUŠ Zlín Malenovice, 28. 3. 2018 

         HRA NA TRUBKU
         František ŽŮREK - 3. místo (VII. kategorie, vyučující P. Skopal)  

VI. mezinárodní výtvarná soutěž "Children all over the world are friends"
Minsk, Bělorusko
         Adam SOKOLÍNSKÝ - 1. místo
         Elena  OLŠINOVÁ - 3. místo

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje
ZUŠ Kroměříž, 6. - 7. 3. 2018 - dřeva

         HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU
         Kryštof SVAČINA - 2. místo (0. kategorie, vyučující N. Svačina)  
         HRA NA KLARINET
         Tadeáš PRCHAL - Čestné uznání (V. kategorie, vyučující J. Horváth) 
         HRA NA SAXOFON
         Eliška BOLFOVÁ - 2. místo (VI. kategorie, vyučující J. Horváth) 

ZUŠ Hulín, 13. 3. 2018 - žestě

         HRA NA TRUBKU
         František ŽŮREK - 1. místo s postupem (VII. kategorie, vyučující P. Skopal)  
         
Miroslav PISKA - 1. místo (VIII. kategorie, vyučující P. Skopal)  
         Prokop SELUCKÝ - 1. místo 
(III. kategorie, vyučující N. Svačina)  
         Jakub LUBINO - 2. místo 
(VIII. kategorie, vyučující P. Skopal)  
         Tomáš BINEK - 3. místo (IX. kategorie, vyučující N. Svačina) 
 
         HRA NA TENOR
         Vilém ŽABKA - 2. místo (III. kategorie, vyučující J. Jablunka) 
         Michal ČEČATKA - 2. místo (IV. kategorie, vyučující J. Jablunka) 
         Michal BINEK - 2. místo (VII. kategorie, vyučující N. Svačina)  
         Anežka ŠUŠLÍKOVÁ - 2. místo (VII. kategorie, vyučující N. Svačina)  
         Jan VALENTA - 2. místo (IX. kategorie, vyučující N. Svačina) 



ŠKOLNÍ ROK 2016/2017
Ústřední kolo Soutěžní přehlídky ve hře dechových orchestrů ZUŠ ČR
ZUŠ Letovice, 26. 5. 2017

          DECHOVÝ ORCHESTR ZUŠ ZDOUNKY, dirigent Pavel Skopal
ZLATÉ PÁSMO 
v kategorii II.A
 

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ - soutěžní přehlídky výtvarného oboru
ZUŠ Bystřice p/H, 28. 4. 2017

          Nekonečný příběh půdy - usínání a probouzení,
          žáci VO pod vedením K. Zelenkové
- BRONZOVÉ PÁSMO

"Sloni"
Kristýna Škrabalová (VO), vyučující K. Zelenkové 
- BRONZOVÉ PÁSMO
 

15. ročník celostátní soutěže pro děti a mládež "Komenský a my" 
výtvarná část
"Orbis pictus 21. století - nové stránky Světa v obrazech očima dětí",
téma
Krása starého
ZŠ J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, duben 2017

         Kristýna ŠKRABALOVÁ - 3. místo 
         Adam SOKOLÍNSKÝ - Čestné uznání
         Žáci výtvarného oboru pod pedagogickým vedením K. Zelenkové více zde

Krajské kolo Soutěžní přehlídky ve hře dechových orchestrů ZUŠ ČR
ZUŠ Zdounky, 7. 4. 2017

          DECHOVÝ ORCHESTR ZUŠ ZDOUNKY, dirigent Pavel Skopal
- 1. cena
- Zvláštní cena za mimořádný sólový výkon Lukáši Lehkoživovi

 
Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru
SZUŠ D-MUSIC Kroměříž, 16. 3. 2017

          Eliška DRDOVÁ - 2. místo (III. kat., vyučující M. Štrublík)         
          Elena VRBOVÁ - 3. místo 
(0.b kat., vyučující M. Štrublík) 
          Michal ZRNA - 3. místo (V. kat., vyučující M. Štrublík) 

Okresní kolo 
soutěže ZUŠ ve hře na klavír
ZUŠ Kroměříž, 23. - 24. 2. 2017

Sára GAŠICOVÁ - 1. místo (0. kat., vyučující M. Drkulová ml.)  
Nikol GOTFRID - 2. místo (V. kat., vyučující M. Drkulová ml.)  

41. ročník Mezinárodní dětské výtvarné výstavy "13. listopad" 
Skopje (Makedonie)
         Věra MACHÁLKOVÁ - 1. místo (výtvarný obor, vyučující K. Zelenková)    

 

ŠKOLNÍ ROK 2015/2016
Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje
ZUŠ Františkovy Lázně, 29. 4. - 1. 6. 2016

         Michaela PRAŽÁKOVÁ - 3. místo (VII. kat., vyučující D. Juga) 

9. celoštátna súťažná prehliadka ZUŠ v hre na keyboard
ZUŠ Považská Bystrica, Slovenská republika, 22. 3. 2016

         Michaela PRAŽÁKOVÁ - Zlaté pásmo
(
vyučující D. Juga) 

Krajské kolo 
Národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon
ZUŠ Uherský Brod, 16. 3. 2016

         Veronika BOLFOVÁ - 2. místo (IV. kat., vyučující D. Juga) 

   

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje
SZUŠ D-MUSIC Kroměříž, 10. 3. 2016

         Michaela PRAŽÁKOVÁ - 1. místo s postupem (VII. kat., vyučující D. Juga) 
         Zuzana KONEČNÁ - 1. místo (III. kat., vyučující D. Juga)  
         Filip PRCHAL - 2. místo (V. kat., vyučující D. Juga)   



Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje
SZUŠ D-MUSIC Kroměříž, 17. 2. 2016
         
         Zuzana KONEČNÁ - 1. místo s postupem (III. kat., vyučující D. Juga)  
         Filip PRCHAL - 1. místo s postupem (V. kat., vyučující D. Juga)   
         Michaela PRAŽÁKOVÁ - 1. místo s postupem (VII. kat., vyučující D. Juga) 

ŠKOLNÍ ROK 2014/2015
Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje
ZUŠ Kroměříž, 26. 3. 2015

         HRA NA DECHOVÉ ŽESŤOVÉ NÁSTROJE Přejít na facebook