zuš děti
ÚSPĚCHY ŽÁKŮ

Žáci školy se pravidelně účastní přehlídek a soutěží vyhlašovaných především MŠMT ČR, ale i jinými organizacemi. 

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje žesťové
ZUŠ Zlín Malenovice, 28. 3. 2018 

         HRA NA TRUBKU
         František ŽŮREK - 3. místo (VII. kategorie, vyučující P. Skopal)  




VI. mezinárodní výtvarná soutěž "Children all over the world are friends"
Minsk, Bělorusko
         Jakub SOKOLÍNSKÝ - 1. místo
         Elena  OLŠINOVÁ - 3. místo

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje
ZUŠ Kroměříž, 6. - 7. 3. 2018 - dřeva

         HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU
         Kryštof SVAČINA - 2. místo (0. kategorie, vyučující N. Svačina)  
         HRA NA KLARINET
         Tadeáš PRCHAL - Čestné uznání (V. kategorie, vyučující J. Horváth) 
         HRA NA SAXOFON
         Eliška BOLFOVÁ - 2. místo (VI. kategorie, vyučující J. Horváth) 

ZUŠ Hulín, 13. 3. 2018 - žestě

         HRA NA TRUBKU
         František ŽŮREK - 1. místo s postupem (VII. kategorie, vyučující P. Skopal)  
         
Miroslav PISKA - 1. místo (VIII. kategorie, vyučující P. Skopal)  
         Prokop SELUCKÝ - 1. místo 
(III. kategorie, vyučující N. Svačina)  
         Jakub LUBINO - 2. místo 
(VIII. kategorie, vyučující P. Skopal)  
         Tomáš BINEK - 3. místo (IX. kategorie, vyučující N. Svačina) 
 
         HRA NA TENOR
         Vilém ŽABKA - 2. místo (III. kategorie, vyučující J. Jablunka) 
         Michal ČEČATKA - 2. místo (IV. kategorie, vyučující J. Jablunka) 
         Michal BINEK - 2. místo (VII. kategorie, vyučující N. Svačina)  
         Anežka ŠUŠLÍKOVÁ - 2. místo (VII. kategorie, vyučující N. Svačina)  
         Jan VALENTA - 2. místo (IX. kategorie, vyučující N. Svačina) 



ŠKOLNÍ ROK 2016/2017
Ústřední kolo Soutěžní přehlídky ve hře dechových orchestrů ZUŠ ČR
ZUŠ Letovice, 26. 5. 2017

          DECHOVÝ ORCHESTR ZUŠ ZDOUNKY, dirigent Pavel Skopal
ZLATÉ PÁSMO 
v kategorii II.A
 

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ - soutěžní přehlídky výtvarného oboru
ZUŠ Bystřice p/H, 28. 4. 2017

          Nekonečný příběh půdy - usínání a probouzení,
          žáci VO pod vedením K. Zelenkové
- BRONZOVÉ PÁSMO

"Sloni"
Kristýna Škrabalová (VO), vyučující K. Zelenkové 
- BRONZOVÉ PÁSMO
 

15. ročník celostátní soutěže pro děti a mládež "Komenský a my" 
výtvarná část
"Orbis pictus 21. století - nové stránky Světa v obrazech očima dětí",
téma
Krása starého
ZŠ J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, duben 2017

         Kristýna ŠKRABALOVÁ - 3. místo 
         Adam SOKOLÍNSKÝ - Čestné uznání
         Žáci výtvarného oboru pod pedagogickým vedením K. Zelenkové více zde

Krajské kolo Soutěžní přehlídky ve hře dechových orchestrů ZUŠ ČR
ZUŠ Zdounky, 7. 4. 2017

          DECHOVÝ ORCHESTR ZUŠ ZDOUNKY, dirigent Pavel Skopal
- 1. cena
- Zvláštní cena za mimořádný sólový výkon Lukáši Lehkoživovi

 
Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru
SZUŠ D-MUSIC Kroměříž, 16. 3. 2017

          Eliška DRDOVÁ - 2. místo (III. kat., vyučující M. Štrublík)         
          Elena VRBOVÁ - 3. místo 
(0.b kat., vyučující M. Štrublík) 
          Michal ZRNA - 3. místo (V. kat., vyučující M. Štrublík) 

Okresní kolo 
soutěže ZUŠ ve hře na klavír
ZUŠ Kroměříž, 23. - 24. 2. 2017

Sára GAŠICOVÁ - 1. místo (0. kat., vyučující M. Drkulová ml.)  
Nikol GOTFRID - 2. místo (V. kat., vyučující M. Drkulová ml.)  

41. ročník Mezinárodní dětské výtvarné výstavy "13. listopad" 
Skopje (Makedonie)
         Věra MACHÁLKOVÁ - 1. místo (výtvarný obor, vyučující K. Zelenková)    

 

ŠKOLNÍ ROK 2015/2016
Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje
ZUŠ Františkovy Lázně, 29. 4. - 1. 6. 2016

         Michaela PRAŽÁKOVÁ - 3. místo (VII. kat., vyučující D. Juga) 

9. celoštátna súťažná prehliadka ZUŠ v hre na keyboard
ZUŠ Považská Bystrica, Slovenská republika, 22. 3. 2016

         Michaela PRAŽÁKOVÁ - Zlaté pásmo
(
vyučující D. Juga) 

Krajské kolo 
Národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon
ZUŠ Uherský Brod, 16. 3. 2016

         Veronika BOLFOVÁ - 2. místo (IV. kat., vyučující D. Juga) 

   

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje
SZUŠ D-MUSIC Kroměříž, 10. 3. 2016

         Michaela PRAŽÁKOVÁ - 1. místo s postupem (VII. kat., vyučující D. Juga) 
         Zuzana KONEČNÁ - 1. místo (III. kat., vyučující D. Juga)  
         Filip PRCHAL - 2. místo (V. kat., vyučující D. Juga)   



Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje
SZUŠ D-MUSIC Kroměříž, 17. 2. 2016
         
         Zuzana KONEČNÁ - 1. místo s postupem (III. kat., vyučující D. Juga)  
         Filip PRCHAL - 1. místo s postupem (V. kat., vyučující D. Juga)   
         Michaela PRAŽÁKOVÁ - 1. místo s postupem (VII. kat., vyučující D. Juga) 

ŠKOLNÍ ROK 2014/2015
Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje
ZUŠ Kroměříž, 26. 3. 2015

         HRA NA DECHOVÉ ŽESŤOVÉ NÁSTROJE
         Lukáš LEHKOŽIV - 1. místo (VI. kat., hra na tenor, M. Nauč)  
         Jan VALENTA - 2. místo 
(II. kat., hra na tenor, N. Svačina)   

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje
ZUŠ Kroměříž, 24. - 26. 2. 2015

         HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU
          Alžběta SELUCKÁ - 2. místo (II. kategorie, vyučující N. Svačina)  
Nela ŽŮRKOVÁ - 3. místo  (IV. kategorie, vyučující J. Jablunka
Eliška BOLFOVÁ - Čestné uznání (III. kategorie, vyučující J. Jablunka)  

 
 

HRA NA DECHOVÉ DŘEVĚNÉ NÁSTROJE - KLARINET
Michaela PRAŽÁKOVÁ - 1. místo (II. kategorie, vyučující J. Horváth)  
           Radek VALACH - 2. místo (III. kategorie, vyučující J. Horváth)  
           Nikola KAMENÍKOVÁ - 3. místo (VI. kategorie, vyučující J. Horváth) 
   
HRA NA DECHOVÉ ŽESŤOVÉ NÁSTROJE
Tomáš BINEK - 3. místo (II. kategorie, hra na trubku, vyučující N. Svačina)  
           Jan VALENTA - 1. místo s postupem (II. kat., hra na tenor, N. Svačina)   
           Čeněk BOLF - 2. místo (III. kategorie, hra na trubku, vyučující P. Skopal) 
           Marek MOZGA - 2. místo (IV. kategorie, hra na tenor, vyučující M. Nauč) 
           Lukáš LEHKOŽIV - 1. místo s postupem (VI. kat., hra na tenor, M. Nauč)

        
 
       
ŠKOLNÍ ROK 2013/2014
Ústřední kolo Soutěžní přehlídky ve hře dechových orchestrů ZUŠ ČR
ZUŠ Letovice, 23. - 24. 5. 2014

DECHOVÝ ORCHESTR ZUŠ ZDOUNKY, dirigent Miroslav Nauč
- 1. místo ve Zlatém pásmu
- Absolutní vítěz soutěže


Po úspěšném krajském kole, které se konalo v DK Zdounky 4. 4. 2014, postoupil náš dechový orchestr opět do kola ústředního. Soutěžní přehlídka dechových orchestrů ZUŠ ČR proběhla v pátek 23. 5. 2014 v Letovicích a náš Dechový orchestr ZUŠ Zdounky bezkonkurenčně zvítězil. Nejen ve své kategorii II.a, ale rovněž mezi všemi téměř 30 soutěžícími orchestry z celé republiky získal nejvíce bodů, a tak se stal Absolutním vítězem celého klání.
Orchestr s dirigentem Miroslavem Naučem se již potřetí za sebou umístil na 1. místě ve zlatém pásmu a navázal tak na své dosavadní úspěchy (Litvínov 2007, Letovice 2010). Všem členům patří obrovská gratulace a dík za perfektní reprezentaci naší školy i obce Zdounky.


 

7. celoštátna súťažná prehliadka ZUŠ v hre na keyboard
ZUŠ Považská Bystrica, Slovenská republika, 15. 4. 2014

Michaela PRAŽÁKOVÁ - Zlaté pásmo (III. kategorie) 
vyučující: Mgr. David Juga

Soutěžní přehlídka ve hře na keyboard "NOVÁ KONFRONTACE"
ZUŠ B. Smetany v Karviné, 10. a 11. 4. 2014

Michaela PRAŽÁKOVÁ - Zlaté pásmo (IV. kategorie) 
Lukáš KOPL - Zlaté pásmo (V. kat.) 

vyučující: Mgr. David Juga

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru
SZUŠ D-music Kroměříž, 3. 4. 2014

Michal ZRNA - 2. místo s postupem (I. kategorie) 
Eliška BĚLÍKOVÁ - 3. místo 
(II. kat.)
Eliška DRDOVÁ - 3. místo 
(0. b kat.)
  



Okresní kolo 
Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru
SZUŠ D-music Kroměříž, 13. 3. 2014

Eliška DRDOVÁ - 1. místo s postupem (0. b kategorie)  
Michal ZRNA - 1. místo s postupem
 (I. kat.) 
Eliška BĚLÍKOVÁ - 1. místo s postupem (II. kat.) 
Patrik KUBOŠEK - 2. místo 
(0. b kat.) 
Anežka ČEC
HOVÁ - 3. místo (III. kat.) 

KYTAROVÉ DUO Eliška Bělíková a Michal Zrna - 3. místo
všichni žáci jsou z kytarové třídy uč. Aleny Cholastové

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír
ZUŠ Kroměříž, 27. 2. 2014

Nikol GOTFRID - 2. místo 
Eva PETRÁŠOVÁ - 2. místo

Martina ZRNOVÁ - 3. místo 
žákyně jsou z klavírní třídy uč. Marie Drkulové

Přejít na facebook